В Італії створили сумочку за $7 млн ​​(фото)

В Італії створили сумочку за $7 млн ​​(фото)

В Італії створили сумочку за $7 млн ​​(фото)

Діамантів її творці не шкодували.

 
 
 
 
sumochka

Виріб зі шкіри алігатора прикрашений десятьма метеликами з білого золота та коштовним камінням. На даний момент це найдорожча сумка у світі, передає  кореспондент .

Італійська компанія Boarini Milanesi з Болоньї створила жіночу сумочку вартістю сім мільйонів доларів. Про це повідомила газета Daily Mail.

Зазначається, що сумка кольору аквамарин нової серії Parva Mea створена із напівглянсової шкіри алігатора та прикрашена десятьма метеликами із білого золота. На чотирьох з них – діаманти, а три увінчані сапфірами та рідкісними турмалінами параїбу загальною вагою понад 130 карат.

На застібці сумки розміщено діамантове паві.

Як підкреслив один із співзасновників фірми Маттео Родольфо Міланезі, сумочка – данина пошани батькові, якого він втратив, будучи підлітком. Її дизайн навіяний океаном та прагненням привернути увагу до необхідності захисту навколишнього середовища.

Компанія випустить лише три такі вироби та 950 тисяч доларів з кожного проданого аксесуара направлять на очищення морів від пластику.

 
 

Згідно з Книгою рекордів Гіннесса, найдорожчою дамською сумочкою у світі є гаманець Mouawad 1001 Nights Diamond Purse. Аксесуар у формі серця із 18-каратного золота інкрустований 4517 діамантами. Його вартість оцінюється у 3,8 мільйона доларів.

 
 
 
 
В Італії створили сумочку за $7 млн. Фото
 
 
 
 
В Італії створили сумочку за $7 млн. Фото
 
Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив