Українська ведуча Іванна Онуфрійчук чекає на первістка

Іванна та бізнесмен Алмаз разом уже понад чотири роки. У лютому 2021 року пара одружилася на Мальдівах у присутності рідних і друзів.

Українська ведуча Іванна Онуфрійчук чекає на первістка

Телеведуча Іванна Онуфрійчук вперше стане мамою. Радісною новиною вона поділилася в інтерв'ю журналу Viva.

 
 

Зокрема, вона та її чоловік, бізнесмен Алмаз, знялися для digital-обкладинки, де вона продемонструвала свій чималий вагітний живіт.

За словами знаменитості, вони з коханим дуже щасливі, що скоро стануть батьками.

"Ми з чоловіком неймовірно щасливі, адже це була наша мрія - стати батьками. І вже зараз, хоч дитинка ще не народилася, я відчуваю тісний зв'язок з нею. Навіть до того, як малеча почала рухатись, я розмовляла з нею, свідомо налагоджувала зв'язок. Коханий теж розмовляє з малюком. На початку вагітності я розповідала і пояснювала йому, як важливо, щоб дитина знала не лише голос мами, а й батька. Так вона одразу після народження зможе його впізнати", - поділилася Іванна.

Ведуча додала, що вони з коханим ретельно готувалися до вагітності. Зокрема, пара пройшла медичні обстеження і повністю відмовилася від шкідливих звичок.

"Ми з чоловіком усвідомлювали, що нам не по 20 років, тож треба перевірити стан репродуктивного здоров'я, бо воно не може бути завжди супер якісним і чекати, поки ми надумаємо завагітніти. На етапі обстежень стало зрозуміло, що його потрібно поліпшувати. Тож ми приймали спеціальні вітаміни і відмовилися від шкідливих звичок", - поділилася вона.

Онуфрійчук також поділилася, що пологи відбудуться у Швейцарії, де пара живе вже більше трьох років.

Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів