Українська радіоведуча висловила бажання вступити до лав ЗСУ

21.04.2024 в 16:28

Соня Сотник розповіла, що вже пройшла курси військової підготовки і освоїла професію оператора дрону.

Українська радіоведуча висловила бажання вступити до лав ЗСУ

Українська співачка і радіоведуча Соня Сотник зізналася, що готова захищати країну від російських окупантів. Про це вона сказала в інтерв'ю для YouTube-проекту ТСН.ua Наодинці.

За її словами, вона вже пройшла курси військової підготовки і отримала професію оператора дрона. Крім того, знаменитість планує відновити заняття зі стрільби та почати займатися спортом, щоб бути готовою до можливої мобілізації.

Соня Сотник також не приховує, що для неї це непросте рішення, але каже, що готова взяти на себе цю відповідальність. Це питання вона вже обговорила зі своїм чоловіком-військовим.

"У мене були такі думки. Тому я пройшла курси БпЛА, я - операторка дрону. Я готова стати в стрій. І ми з Михайлом вже говорили і він сказав поки давай… Але цей момент може настати будь-коли. Я не дуже добре стріляю, але я хочу підтягнути. Закинула зараз тир, треба буде повернутися. І фізично треба підготуватися, тому що всі знають, що я ненавиджу спорт. Я людина "антиспорт" і мені треба… Але все можливо", - зізналася вона.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив