Учасники гурту Антитіла виступили проти участі України на Євробаченні

Євробачення відбудеться у травні 2024 року у місті Мальме. Гранд-фінал проведуть у суботу, 11 травня.

Учасники гурту Антитіла виступили проти участі України на Євробаченні

Учасники гурту "Антитіла" виступили проти участі України в пісенному конкурсі "Євробачення-2024". Про це повідомляє hochu.ua.

 

Зокрема, засновник і клавішник гурту Сергій Вусик вважає, що подібні заходи під час повномасштабної війни є недоречними, адже гроші можна було б витратити на допомогу армії.

"Нещодавно у нас з товаришем підіймалося питання, як пояснювати європейцям і тим, хто підтримує Україну, що ми стільки грошей будемо відправляти від нашої країни на "Євробачення". Можливо, варто було відмовитися брати участь. І сказати: "Бачите, ми на всьому економимо, оскільки ми потребуємо коштів на снаряди", - висловив він свою думку.

У свою чергу, фронтмен гурту Тарас Тополя заявив, що наступного року Україні варто подумати, чи є сенс брати участь у конкурсі.

"Дівчата виграли - молодці, хай їдуть представляти. Що вже зараз казати? Але наступного року дійсно треба подумати, що, можливо, нам варто зекономити. І добре, що ми можемо відправляти від України, що держава є, з якої можна відправляти", - сказав співак.

Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів