У актриси Шеннен Догерті рак поширився на кістки

Вперше їй поставили діагноз рак молочної залози у 2015 році. 2020 року вона зізналася, що хвороба повернулася і тепер вона четвертої стадії.

У актриси Шеннен Догерті рак поширився на кістки

Американська акторка, відома роллю Прю Галлівел в серіалі Усі жінки - відьми Шеннен Догерті, яка бореться з раком четвертої стадії протягом багатьох років, зізналася, що хвороба розповсюдилася на кістки. Про це повідомляє People.

 
 
 

Зірка зазначила, що сповнена рішучості продовжувати рухатися вперед по життю, незважаючи на свій страшний діагноз.

"Я не хочу вмирати. Я ще не припинила жити. Я ще не припинила любити. Я не припинила творити. Я ще не припинила сподіватися на те, що все зміниться на краще. Я просто не… я ще не закінчила", - сказала вона.

Восьмирічна боротьба Догерті з раком змусила її замислитися над загальною картиною свого життя - темою, яку вона досліджуватиме у своєму подкасті "Будемо відвертими з Шеннен Догерті", прем'єра якого відбудеться 6 грудня на iHeartRadio, де вона планує обговорити все: від основних моментів кар'єри і минулих стосунків до численних етапів своєї хвороби і лікування.

Таким чином артистка сподівається підвищити рівень обізнаності та зібрати кошти на дослідження раку, водночас показуючи, що люди з останньою стадією раку все ще можуть зробити свій внесок у розвиток світу.

"Для мене божевілля, що у нас досі немає ліків", - додала зірка екранів.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив