У Мережі знайдено новий найсердитий кіт (ФОТО)

22.04.2024 в 18:53
У Мережі знайдено новий найсердитий кіт (ФОТО)

У Мережі знайдено новий найсердитий кіт (ФОТО)

Має вже шанувальників.

 
 
 
 
kot3

Ніхто й ніколи не замінить кішечку Grumpy Cat, але в поле зору любителів мемов потрапив ще один володар вельми солідного погляду. Мяу-Мяу живе в Тайвані і вже претендує на місце в команді найпохмуріших котів планети, передає   Апостроф .

Свого часу господиня підібрала тварину у притулку. Пухнастому було лише 10 місяців, а причини його виселення від попередніх господарів так і залишилися таємницею. Сьогодні, як стверджує жінка, вже дорослий кіт відрізняється завидною елегантністю та грацією, хоча його мордочка і може навіяти вам, що Мяу-Мяу ненавидить все і вся у цьому світі.

У Instagram котейка поки що новачок, але там за його життям вже стежать майже дві тисячі фоловерів. Після того, як світ попрощався з Grumpy Cat, Мяу-Мяу має великі шанси поповнити колекцію популярних мемів.

Найбільше захоплення тварини – спостерігати за птахами. Мау-Мяу зазвичай прокидається рано і відразу вимагає у господині сніданок. Раціон кота досить одноманітний - він віддає перевагу певному корму і не визнає нічого зайвого. Підкріпившись, пухнастий вирушає на підвіконня, де фантазує про полювання. Вже уявляєте цю мордаху у вікні?

Господиня впевнена, що настільки похмурого вираження мордочці Мяу-Мая надає особливого забарвлення у формі кажана. В іншому ж вихованець є лише грудкою ніжності та чарівності.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив