У Китаї великий успіх має бізнес зі знищення весільних фотографій

08.12.2023 в 10:31

Підприємство в китайській провінції Шаньдун пропонує парам, що розлучаються, дешево і ефективно знищити свої весільні фотографії, привертаючи увагу нових і нових клієнтів.

У Китаї прийнято увічнювати весільні фотографії на міцних акрилових полотнах, які, до того ж, дуже стійкі до вогню, тому знищити їх не так просто, як здається. Як результат, пари, що розлучаються, як правило, можуть тільки викинути свої весільні фотографії в відро для сміття, чого багато хто не хоче робити, побоюючись, що їх хтось дізнається.

Саме в цьому випадку на допомогу приходить нове підприємство з провінції Шаньдун, засноване молодою людиною на прізвище Лю: компанія спеціалізується на знищенні весільних фотографій, допомагаючи клієнтам залишити минуле, а також захистити своє приватне життя.

У Китаї великий успіх має бізнес зі знищення весільних фотографій

фото: SCMP composite/Douyin

Весільні фотографії відносяться до категорії елементів особистого життя, і послуги компанії користуються великим попитом. Вони отримують замовлення з усіх провінцій та муніципалітетів Китаю, за винятком Тибету.

Процес досить простий. Компанія пропонує кілька варіантів цін — від кількох десятків юанів до 100 юанів (14 доларів США), залежно від обсягу весільних фотографій, які необхідно знищити. Після досягнення домовленості клієнт відправляє фотографії на базу до Ланфану (провінція Шаньдун), де співробітники спочатку покривають фотографії аерозольною фарбою, щоб не було видно головних героїв, а потім поміщають їх у потужну шредерну машину. Весь процес знімається на відео, яке відправляється клієнту як підтвердження.

У Китаї великий успіх має бізнес зі знищення весільних фотографій

фото: Weibo

Бізнес Лю, можливо, єдиний у своєму роді у Китаї, і його успіх здивував навіть його власника. Оскільки інші компанії не хочуть навіть намагатися спалювати фотографії живих людей із забобонів, його простий бізнес зі знищення весільних фотографій є одним з небагатьох доступних рішень для пар, що розлучаються.

 
Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив