Тіна Кароль розповіла про свій неприємний досвід з Євробаченням

У 2006 році Кароль взяла участь у Євробаченні - вона посіла сьоме місце, виконавши пісню Show me you love.

Тіна Кароль розповіла про свій неприємний досвід з Євробаченням

Українська співачка Тіна Кароль зізналася, чи хотіла б вона знову поїхати на Євробачення.

 
 

Зокрема, зірка відповіла на запитання шанувальників у TikTok. Підписники поцікавилися, чи хотіла б вона знову представляти нашу країну на міжнародному конкурсі, на що співачка відповіла, що зробила б це із задоволенням, оскільки дуже змінилася за ці роки і має що показати.

"Так, я б хотіла поїхати. Це крутий драйв, тонус і я знаю, що я можу. Я знаю, що я інша", - сказала співачка.

Тіна Кароль також додала, що коли вона представляла Україну в 2006 році з піснею Show me you love, з нею стався неприємний інцидент. Виявилося, що на неї оформили великий кредит. Співачці довелося самостійно повертати гроші, і на це пішло кілька років.

"Коли я їхала на Євробачення, це не зовсім була моя ідея. У мене були, як ви знаєте, продюсери і так далі. Ніхто не запитував ніколи, але насправді в мене дуже тяжка закулісна доля мого виступу на Євробаченні. Це був другий рік популярності. Я мало що розуміла, які можуть бути підстави і які люди підступні. Узяти участь у нацвідборі - це пів біди. Все, що відбулося потім, вкрай тяжке, і я розхльобувала це ще багато років. На мене взяли величезний фінансовий кредит, який повісили на мене, який я закривала дуже багато років", - зізналась зірка.

" data-video-id="7371115082513796357">
Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів