Сила, цілеспрямованість та успіх: Mary Ten ділиться секретами досягнень

Сила, цілеспрямованість та успіх: Mary Ten ділиться секретами досягнень

Сила, цілеспрямованість та успіх: Mary Ten ділиться секретами досягнень

Сила, цілеспрямованість та успіх: Mary Ten ділиться секретами досягнень

Mary Ten займається сферою бізнесу, інвестицій та девелоперства. Але з дитинства захоплюється музикою і в своїй творчості мріє ділитись із слухачами самим потаємним.

Артистка запрем’єрила свій новий трек «Вірність і любов» та зараз працює над новими синглами. 

«Вірність і любов» — трек про почуття, на яких базуються міцні і здорові стосунки. Прості, але водночас глибокі. Про те, що відчуває кожна жінка, коли закохується. Про те, як закохані люди разом проходять будь-які випробування і йдуть до своєї мети. Про те, що саме любов розкриває всю ніжність і пробуджує внутрішнє тепло, яке дбайливо огортає серце.

— Музика — це моя віддушина! В роботі я зазвичай стримана в емоціях, а в творчості вчуся розкривати свою чуттєвість. Цією піснею я хочу надихнути людей не боятися своїх мрій і прагнень. Пам’ятайте, що все в житті можливо! — каже співачка.

Mary Ten

Mary Ten © Пресслужба

Mary Ten завжди знаходить час для того, щоб реалізовувати поставлені цілі.  Вона ставить перед собою мету, щоб впевнено йти до неї. Для неї не існує неможливого, вона успішно балансує між бізнесом, підприємницькою діяльністю та сім’єю. Дівчина народилась в маленькому містечку Черкаської області. Вже змалку Mary Ten чітко знала, чого вона хоче. 

— Краще зробити і жалкувати, ніж не зробити, а потім жалкувати — моє головне кредо. Я завжди робила крок вперед, навіть коли було досить страшно. З дитинства я прагнула фінансової незалежності, тому вже в студентському віці в гуртожитку робила дівчатам манікюр, працювала касиркою в мережі відомих супермаркетів. Зараз в мене є декілька бізнесів, своя студія звукозапису та репетиційна база, я інвестую кошти, але не зупиняюсь на досягнутому та завжди прагну до нових вершин, — розповідає Mary Ten.

Музика завжди була невід’ємною частиною життя Mary Ten. Вона з самого дитинства займалась вокалом, закінчила музичну школу по класу баяна, брала участь у відбіркових турах X-Factor. Зараз співачка активно працює над першим альбомом. Досягнувши вершин у своєму бізнесі, вона зрозуміла, що час повернутись до здійснення заповітної мрії із дитинства — співати та ділитись своєю творчістю зі слухачами.

 
Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів