Способи перестати турбуватися про те, як ви виглядаєте

20.04.2024 в 13:00
 
Способи перестати турбуватися про те, як ви виглядаєте
 

Боязнь здаватися смішними, вийти з дому без макіяжу, викласти в мережу фото, на якому ми виглядаємо незвично – ці почуття ми відчуваємо тому, що не вміємо адекватно сприймати свою зовнішність. Жахнутися від того, як ми виглядаємо з боку, – нормальна реакція для тих, хто звик бачити себе лише в анфас. Ось 6 порад, які допоможуть стати об’єктивніше по відношенню до себе.

Почніть хвалити інших і себе за індивідуальність, а не за зовнішність

Погляньте по-новому на своїх кумирів або просто людей, сторінки яких ви переглядаєте в соцмережах. Спробуйте не порівнювати себе з ними, не шкодувати про те, що у вас ніколи не буде такого плоского живота, довгого волосся або ідеальної шкіри.

Сконцентруйся не на зовнішність, а на тому, як ці люди підкреслюють свою індивідуальність. Не соромляться вставати на підбори при майже двометровому зрості. Розповідати на публіці про свої комплекси і проблеми. Бути смішними і не дуже жіночними.

Шукайте те, що робить вас вами, полюбіть ці якості і бережіть їх, а не намагайтеся відповідати образам, які нав’язують медіа.

Переосмисліть негативні коментарі, які ви отримуєте

Коментарі щодо вашої зовнішності, які ви отримуєте від друзів, рідних, знайомих і незнайомих, відображають не вас, а їх. Навколишні транслюють свої уявлення про те, як повинна виглядати і вести себе дівчина, які не є істиною.

Якщо ви почнете розуміти, чому люди так відгукуються про вас, як на це впливають їхні власні переконання, звички, то перестанете болісно сприймати негативні коментарі.

Пам’ятайте, що ви знаєте своє тіло краще, ніж хтось інший

Професійні поради по догляду за собою можуть бути корисні, але вони не замінять вміння прислухатися до свого організму. Якщо відчуваєте, що якісь правила типу лимонної води вранці або обов’язкового щільного сніданку вам не підходять – просто відмовляйтеся від них без докорів сумління.

Припиніть вважати жінок самолюбними за любов до себе

У нашій культурі людей часто засуджують за любов до себе. Жінку, яка не соромиться визнавати, що вона задоволена собою, і демонструвати це, швидше, назвуть самолюбною, ніж сміливою.

Не засуджуйте когось лише за те, що він або вона не бояться бути яскравими і насолоджуватися собою. Хвалити себе, піклуватися про себе – не соромно, якщо це не принижує оточуючих.

Не бійтеся своїх зображень в незвичному ракурсі

Одна з головних причин, чому ми часто не подобаємося собі на фотографіях, – ми звикли бачити себе під певним кутом. Тільки в анфас і зі стриманою усмішкою: ніякого реготу, розпатланого волосся або незручної пози.

Дозволяйте собі більше випадкових кадрів. Розглядайте свої фотографії в незвичному ракурсі. Знімайтеся на відео, не обов’язково викладати його кудись, вивчайте себе з боку. Не варто закриватися і вважати, що фото невдале, якщо ви в ньому «несхожі на себе». Ви різні. Пізнавайте себе справжніми, звикайте до свого тіла – це великий крок до розвитку здорової самооцінки.

Шукайте позитивні бренди

Якщо вам складно знайти відповідний розмір одягу – це не означає, що з вами щось не так. Мас-маркет все ще дуже обмежений у виборі, хоча багато компаній починають розширювати розмірну сітку.

Шукайте бренди, які орієнтуються на різноманітних людей: високих, низьких, повних і худих. Це допоможе усвідомити, що ви абсолютно нормальні і жодна з ваших особливостей не є недоліком.

 
 
Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив