Співачка Lama зізналася, чому не хоче мати дітей (ВІДЕО)

Знаменитість наголосила, що її "ніколи не тягнуло" до дітей. Як заявила Наталя, їм із коханим достатньо собаки.

Співачка Lama зізналася, чому не хоче мати дітей

Українська співачка Наталія Дзеньків, відома під псевдонімом Lama, пояснила, чому не хоче ставати матір'ю. Про це вона розповіла в інтерв'ю YouTube-проекту Rostyslove Production.

 
 
 

Зокрема, зірка розповіла, що ніколи не відчувала потреби мати дитину.

"Є від природи мами - все їхнє життя в материнстві. В моєму творчому житті у мене не було потреби такої. Я ніколи не відчувала потреби, що мені була потрібна дитина. Це було в 20 років, потім в 23 хтось каже: "Чому в тебе дітей нема?". Я думаю: "А реально, треба ж діти, у всіх є діти". А потім: "Та ні, я не хочу дітей. Чому я маю когось слухати? Це ж їхнє життя, їхній вибір". І так спливали роки і мене ніколи не тягнуло", - сказала вона.

Співачка також додала, що її коханий до цього нормально ставиться і не вимагає від неї нащадка.

"І так само мій теперішній чоловік, він є так само духовно продвинутий в цій історії. Нам достатньо собаки. Це ж відповідальність. Я розумію, що я творча людина. Мене вистачає, чесно кажучи, зараз на себе, на сім'ю, і на собаку. Я не знаю, чи зможу писати пісні, чи зможу керувати проєктом. Бо це вже є дитина і треба повністю жити цим життям", - пояснила Lama, додавши, що її батьки теж спокійно ставляться до її вибору.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив