Співачка LP похвалилася худі з прапором Росії

01.03.2024 в 15:53

Зірка опублікувала звернення, в якому подякувала російському фан-клубу за худі з триколором, а пізніше спробувала виправдатися перед іншими фанатами.

Співачка LP похвалилася худі з прапором Росії

Американська співачка Лаура Перґоліцці, більш відома як LP, потрапила в гучний скандал.

 

Зокрема, на своїй сторінці в Instagram вона похвалилася подарунком від шанувальників з РФ - білим худі із зображенням корабля в кольорах прапора країни-агресора з написом "Russia official".

Однак такий вчинок LP обурив інтернет-користувачів. Вони нагадали співачці, що вона прославляє Росію, яка вторглася на територію України, руйнуючи міста і села та вбиваючи невинних людей.

Тому Лаура швидко видалила відео і спробувала вибачитися за цей вчинок. Вона сказала, що любить усіх своїх шанувальників. Співачка також анонсувала свій концертний тур і запросила українців приєднатися до неї.

"Я дуже пишаюся і вдячна кожному своєму фанату по всьому світу. І я знаю безліч українських біженців. Я б хотіла сказати українським прихильникам, як багато я вас підтримую і завжди підтримувала. Я люблю вас і сподіваюся побачити найближчими тижнями. Дякую, що підтримуєте мене багато років. Не можу дочекатися зустрітися з вами", - сказала вона.

Співачка LP похвалилася худі з прапором Росії
 instagram.com/iamlpofficial
Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив