Спадкоємиця мільярдів Айві Гетті розлучається з чоловіком

18.04.2024 в 23:28

Айві Гетті подала на розлучення зі своїм чоловіком Тобіасом Енгелем після чотирьох років шлюбу. Причина розриву наразі невідома.

Спадкоємиця мільярдів Айві Гетті розлучається з чоловіком

Спадкоємиця мільярдера Айві Лав Гетті, правнучка нафтового магната Жана Пола Гетті, подала на розлучення зі своїм чоловіком Тобіасом Енгелем. Про це повідомляє Daily Mail.

 
 

Зазначається, що 29-річна дівчина вирішила розірвати шлюб після чотирьох років спільного життя. Заяву на розлучення вона подала ще в січні. Пара уклала шлюбний договір, щоб захистити своє майно.

"Очевидно, що Айві, будучи членкинею сім'ї Гетті, обережно ставиться до юридичної плутанини", - повідомило виданню джерело.

Варто нагадати, що Гетті та Енгель спочатку познайомилися через родича, а згодом почали зустрічатися після возз'єднання на заході Паризького тижня моди.

Пара часто їздила разом на відпочинок, під час одного з яких в Італії чоловік зробив пропозицію коханій на заході сонця.

У грудні 2020 року пара зіграла приватне весілля, а в листопаді 2021 року провела більш публічну і пишну церемонію.

Серед гостей заходу були члени сім'ї Айві, в тому числі її тітка Ванесса Гетті та її двоюрідна сестра, трансгендерна модель і активістка Натс Гетті. Також на ексклюзивному заході були присутні дизайнер Вес Гордон, редакторка відділу моди Геміш Боулз, активістка Марша Молінарі, модель Лора Генсон Сімс, режисер Крістіан Коппола й акторка Аня Тейлор-Джой.

Айві - правнучка нафтового магната Жана-Поля Гетті й онука Гордона Пітера Гетті, який до своєї смерті входив до списку 400 найбагатших американців за версією Forbes.

Її батько, Джон Гілберт, помер від передозування фентанілу та серцевих ускладнень у 2020 році у віці 52 років.

Прадід Гетті володів компанією Getty Oil і колись був найбагатшою людиною у світі. Він також відомий тим, що відмовився платити викуп за свого онука Джона Пола Гетті ІІІ у розмірі 17 мільйонів доларів після його викрадення у 70-х роках. Ця історія була екранізована в серіалі Траст 2018 року.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив