Софі Тернер розкрила деталі розлучення з Джо Джонасом

Джо і Софі почали зустрічатися в 2016 році, а через рік він зробив пропозицію. У 2019 році пара одружилася в Лас-Вегасі. У 2023 році вони оголосили про розлучення.

Софі Тернер розкрила деталі розлучення з Джо Джонасом

Зірка серіалу Гра престолів Софі Тернер дала рідкісний коментар щодо свого розлучення з музикантом Джо Джонасом. Про це вона розповіла в інтерв'ю Vogue.

 

За словами знаменитості, поки журналісти робили скандал з багатьох речей, вона боролася з депресією і тривогою, оскільки її діти стали жертвами гірких наслідків розриву.

"Були дні, коли я не знала, чи зможу я це зробити. Я дзвонила своєму адвокату і говорила: "Я не можу цього зробити. Я просто не можу". Я просто ніколи не була достатньо сильною, щоб постояти за себе. І потім, нарешті, після двох тижнів мого перебування в рутині, вона нагадала мені, що я боролася за своїх дітей. Щойно мені кажуть: "Зроби це заради своїх дітей", я роблю це. Для себе я б цього не зробила, але для них я знайду сили", - сказала вона.

Під час розлучення минулого року Тернер перебував у Великобританії на зйомках телешоу Джоан, а Джо та їхні дві доньки, чотирирічна Вілла та однорічна Дельфіна, були в США. Тож ЗМІ почали писати про Софі як про тусовщицю і погану матір.

"Це були найгірші кілька днів у моєму житті. Я пам’ятаю, як була на знімальному майданчику. У мене був контракт ще на два тижні, тому я не могла виїхати. Мої діти були в США, і я не могла приїхати до них, тому що мені потрібно було закінчити роботу. І всі ці статті почали виходити. Було боляче, бо я справді повністю мучу себе кожним кроком, який роблю як мати - материнська провина настільки реальна! Мені просто доводилося говорити собі: "Усе це неправда. Ти хороша мама і ніколи не була тусовщицею" - пригадала зірка.

Софі Тернер розповіла, розлучення їй допомогла пережити підтримка друзів, зокрема її близької подруги Тейлор Свіфт: "Тейлор була для мене абсолютним героєм. Я ніколи і нікому не була так вдячна, як їй, тому що вона взяла моїх дітей і мене і надала нам будинок і безпечний простір. У неї справді золоте серце".

Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів