Собака навчився стояти на ковзанах та грати у хокей (ВІДЕО)

24.02.2024 в 20:22
Собака навчився стояти на ковзанах та грати у хокей (ВІДЕО)

Собака навчився стояти на ковзанах та грати у хокей (ВІДЕО)

Собака звикла до ковзанів за один день.

sobaka na ldu

З притулку лабрадора Бенні забрала колишня фігуристка. Жінка розгледіла у чотирилапому талант і навчила його їздити на ковзанах, а також грати у хокей, передає  24 Канал.

 

Професійна фігуристка Шеріл ДелСангро вирішила взяти із притулку собаку. Ним виявився 8-річний Бенні.

Шеріл встигла забрати його за день до того, як його хотіли приспати. Жінка зізналася, що жодного разу не шкодувала через своє рішення. Бенні виявився добрим, вірним та талановитим.

Коли Шеріл зрозуміла, що собаці подобається виходити з нею разом на лід, вона вирішила зробити для нього власні ковзани. Крім того, ще й навчила його кататись.

Я навчала дітей та дорослих кататися на ковзанах понад 20 років. Навіть змогла навчити цьому свою дочку віком 17 місяців. Тому я вирішила, що Бенні теж зможе освоїти цю навичку: адже його координація краща, ніж у немовлят,
– згадала Шеріл ДелСангро.

Собаці знадобився день, щоб звикнути до ковзанів, а згодом він зміг самостійно кататися. Здібності Бенні помітили та оцінили гравці хокейної ліги Vegas Golden Knights. Вони захотіли зробити з ним відео, щоби поділитися з фанатами.

Коли Шеріл побачила, що пес захоплено ганяє хокейні шайби по льоду і тягає ключку, зрозуміла, що він ще може грати в хокей.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив