Сіамська близнючка розповіла про стосунки зі своїм бойфрендом – фото

Пара разом майже чотири роки.

Сіамська близнючка розповіла про стосунки зі своїм бойфрендом – фото

Сіамські близнючки зі США, Кармен і Люпіта Андраде, поспілкувалися із прихильниками на їхній сторінці в Instagram та відповіли на деякі з найпоширеніших запитань, які їм ставлять.

Зокрема, сестри привідкрили завісу свого особистого життя. 

Так, у Кармен є коханий хлопець на ім'я Даніель. Вона поділилася, що пара познайомилася ще 2020 року в онлайн-застосунку Hinge. Кармен від початку не приховувала, що у неї є сіамська близнючка, і сказала, що це зацікавило багатьох чоловіків із фетишами. Втім, за її словами, 26-річний Даніель "був іншим".

Кармен і Люпіта з Даніелем / Фото: instagram.com/carmen_andrade2000

"Він не почав із запитання про мій стан. У мене соціальна тривожність, і мені доводилося скасовувати побачення в останню хвилину, але дорогою до нього я почувалася спокійно".

Що стосується сексу, то тут дівчата залишили запитання без відповіді. Вони лише пояснили, що мають спільну репродуктивну систему. "Тож ви самі рахуйте свої дивні недоречні запитання про секс", — сказала Кармен.

Люпіта, зі свого боку, асексуальна і не відчуває сексуального потягу до інших.

Кармен і Люпіта з Даніелем / Фото: instagram.com/carmen_andrade2000

Даніель і Люпіта підтримують платонічні стосунки і добре ладнають. "Це смішно, тому що я лягаю спати пізніше, ніж Люпіта. Коли Даніель залишається ночувати у нас і я швидко засинаю, він розмовляє з нею", — додала Кармен.

Кармен із Даніелем / Фото: instagram.com/carmen_andrade2000

 (tsn.ua)

Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів