Секрети використання гірчичного порошку у побуті

18.04.2024 в 14:00
Секрети використання гірчичного порошку у побуті

Гірчиця – продукт універсального призначення. Її можна їсти, нею можна мити посуд, прати білизну і навіть із городними шкідниками боротися. Також ще гірчицю використовують для догляду за тілом.

Саме тому досвідчені господині купують гірчичний порошок пачками.

Подробиці

Розглянемо побутові властивості цього засобу.

Миття посуду

Відмінний спосіб помити посуд, якщо закінчився миючий засіб. Замочіть брудні тарілки у воді, в яку потрібно підсипати гірчичного порошку стільки, щоб вода стала жовтою. Можна змішати гірчицю з гліцерином і тоді вийде аналог рідкого миючого засобу.

Перемо та замочуєм

Можна замочити в гірчичному порошку кольорові речі (на таз теплої води 2-3 ст. л порошку) на 3-4 години. Потім віджати і прати в пральній машині.

Для прання в барабан засипають 1 ст. л. гірчичного порошку і перуть на відповідному для типу тканини режимі. Метод хороший для кольорових речей.

Порядок на кухні

Також з допомогою гірчичного порошку можна почистити плиту. Для цього змішують 2 ст. л. гірчичного порошку, стільки ж соди та рідкого миючого засобу.

Отриману пасту наносять на брудну плиту, чистять раковину. Можна використовувати для миття посуду, дощок, побутової техніки і навіть миття підлог. Ще потрібно додати 1 ст. л. кальцинованої соди.

І останнє. Якщо потрібно відмити руки після роботи на дачі від мазуту чи інших хімічних засобів, можна змішати соду та гірчичний порошок. Такий засіб очистить шкіру рук не гірше розчинника, але тільки дбайливіше.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив