Самая большая библиотека маленьких книг. ФОТО

29.11.2020 в 18:31

Венгр Джозеф Тари (Jozsef Tari) начал собирать самые маленькие книги с 1972 года и сейчас имеет библиотеку из 4500 книг. 

Самая большая библиотека маленьких книг (ФОТО)

Свою библиотеку коллекционер собирает не по темам, его интересует абсолютно все и язык издания не имеет значения. 


Поэтому у него хранятся раритеты из Японии, Индонезии, Мексики, США и многих других стран.

Самая большая библиотека маленьких книг (ФОТО)
Самая большая библиотека маленьких книг (ФОТО)
Самая большая библиотека маленьких книг (ФОТО)

Самое главное условие, чтобы высота книги не превышала 7,6 см.

https://www.gogetnews.info

Комментарии (1)
Костянтин
29.11.2020 в 19:29 | UA
Колекції книголюба-мініатюриста, в минулому інженера-будівельника В. О. Разумова із Горлівки, надано у 1996 році статус державного музею мініатюрної книги, який і до сьогодні залишається єдиним на теренах СНД. Цій події передувала велика робота самого В. Разумова та його однодумців: у 34 містах за путівками товариства книголюбів проводилися лекції-виставки, дні відкритих дверей для вітчизняних та зарубіжних гостей.

Експозицію Разумов Валентин Олександрович збирав багато років і майже по крихтах. Безцінну допомогу у її доборі йому надавали льотчики-космонавти СРСР, колеги з музеїв, просто зацікавлені люди. І сьогодні музей має близько 6000 рідкісних міні- і мікрокниг, розміром від 100 мм до томика О. С. Пушкіна, який 60 разів уміщується в маковій зернинці. Експозиція доповнена мініатюрами та волоссі коней, волоссі людей тощо. В створенні музейної експозиції використали старі меблі та фото Разумова В. О., що помер у січні 2001 р.
Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив