Шеннен Догерті вперше розповіла, як чоловік зрадив їй перед операцією

Зірка подала документи на розлучення у квітні цього року, а операцію на мозку перенесла в січні.

Шеннен Догерті вперше розповіла, як чоловік зрадив їй перед операцією

Американська актриса Шеннен Догерті, яка бореться з четвертою стадією раку, поділилася подробицями свого розлучення з третім чоловіком, фотографом Куртом Ісварієнком. Про це повідомляє видання People. 

Зокрема, в першому епізоді свого нового подкасту Let's Be Clear with Shannen Doherty знаменитість розповіла, що перед серйозною операцією на мозку Курт сказав їй, що останні два роки у нього був роман з іншою жінкою. Він також сказав, що хотів піти в лікарню зі своєю тодішньою дружиною, щоб підтримати її. Однак зірка серіалу Всі жінки - відьми не хотіла цього робити, бо відчувала себе зрадженою. Тому в день операції з нею були мама, брат і близькі друзі.

"Я пішла на цю операцію рано вранці і прийшла після того, як дізналася, що мій шлюб по суті розпався, що в мого чоловіка був роман протягом двох років. Він не йшов на операцію, хоча, будучи абсолютно точною, він хотів піти, я не могла піти на операцію разом із ним. Я відчувала себе такою зрадженою. Я відчула себе абсолютно некоханою людиною, з якою я була впродовж 14 років, людиною, яку я кохала всім серцем", - поділилася вона.

Крім того, Догерті розповіла, що стала "одержимою" бажанням дізнатися правду про зраду чоловіка-фотографа. Більше того, актриса зрештою навіть зустрічалася з цією жінкою.

"Якщо ви прожили разом 14 років і зрадили, хіба ця людина не заслуговує абсолютної правди, незалежно від того, наскільки це її ранить? Я в жаху від того, що не можу зберегти стосунки. Я тричі зазнала невдачі в шлюбі, але я все ще вірю в кохання. Я також беру на себе деяку відповідальність за розпад нашого шлюбу - насправді це неправда. Дозвольте мені перефразувати: я не беру на себе відповідальність за розпад нашого шлюбу, я беру на себе відповідальність за деякі проблеми в нашому шлюбі. Я беру на себе відповідальність не тільки через те, якою я була, а й через те, як рак вплинув на мій шлюб і як він вплинув на нього вдруге", - прокоментувала кінозірка.

Варто зауважити, що з 1993-го по 1994 рік акторка також була в шлюбі з з Ешлі Хемілтоном, а в 2002-2003 роках - з Ріком Саломоном.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив