Розвінчано популярні міфи про цукрозамінники

Розвінчано популярні міфи про цукрозамінники

Розвінчано популярні міфи про цукрозамінники

Цукрозамінники – не панацея.

 
 
saharozameniteli

Нерозумно думати, що можна схуднути, лише замінивши калорійний цукор на некалорійні аналоги. Причина ожиріння над цукрі, а профіциті калорій. Заміна цукру принесе результат, якщо використовувати її в комплексі з іншими низькокалорійними  хитрощами .

Засновник школи та дієтолог Андрій Невський допоміг розібратися, які є альтернативи цукру та які з них справді є сенс використовувати. Виявляється, деякі замінники і зовсім не поступаються калорійністю звичайного цукру.

Фруктоза

Цю речовину одержують із фруктів, овочів та ягід. Заміна цукру фруктозою корисна людям, які страждають на діабет, а не тим, хто хоче схуднути. За калорійністю вони практично рівні.

Стевія

Вона солодша за цукор і майже без калорій. Але є один мінус – специфічний смак.

Еритрея

Міститься в динях, винограді, соєвому соусі, грушах. Має нульову калорійність та послаблюючий ефект.

Сорбіт

Ця речовина є у складі горобини, яблук та абрикосів. Воно не дуже солодке і ще калорійно, так само як і білий цукор.

Ксіліт

Отримують цей замінник цукру з відходів переробки кукурудзи та бавовняного насіння. Причому за рівнем солодкості та калорійності замінники від реального цукру не відрізняються. Крім цього, ксиліт має жовчогінний та проносний ефект, але не ушкоджує зубну емаль.

Синтетичні замінники цукру

Якщо говорити коротко про штучних підсолоджувачів, то вони не гірші, ніж натуральні, каже дієтолог. Вони не мають калорій, але набагато солодші, ніж цукор, тому активно використовуються в харчовій промисловості.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив