Речі, яких давно час позбутися, щоб жити стало легше

04.10.2023 в 08:30

Ми вже із сумнівом заглядаємо у списки обіцянок самому собі, які натхненно складали наприкінці минулого року. А що якщо підійти до них з іншого боку і спробувати скласти новий список? Не речей, які потрібно придбати, а речей, яких слід позбутися. Не дій, обов'язкових до виконання, а вчинків, від яких необхідно утриматися.

1. Екстремальні дієти

Схуднути до Нового року, схуднути перед пляжним сезоном, схуднути до весілля подруги, схуднути, щоб влізти в ту карколомну сукню... Досить намагатися відповідати нав'язаним стереотипам про красу. Ні, ми не закликаємо забити на свій зовнішній вигляд. Просто зрозумійте, що екстремальні дієти підривають здоров'я, та й упевненості у собі вони не вам точно не додадуть. Якщо ви твердо вирішили знизити вагу, то підходьте до цього питання ґрунтовно. Голодування за тиждень до дня Х повинні залишитися в минулому.

2. Сварки з батьками

На жаль, батьки не вічні. Колись ви станете абсолютно незалежним, але дуже самотнім. І з сумом згадайте часи, коли мама бурчала, бачачи в морозний січневий день ваші підгорнуті джинси (і правильно робила, до речі), а тато з підозрою дивився на кожного нового друга.

 

3. Споживчі кредити

У кредитах є сенс тільки якщо ваше життя насправді залежить від позики. У решті випадків брати кредит не варто. Якщо вам потрібна невелика сума грошей, її можна накопичити, потрібно лише терпіння: просто вносите на окремий рахунок певну частину доходу, яка йшла б у банк у разі наявності кредиту. А якщо сума велика, то це кабала на довгі роки, при тому, що за цей час може статися все, що завгодно — втрата роботи, втрата здоров'я... А борг так і залишиться висіти, обростаючи величезними відсотками, яких без роботи тим більше не виплатити .

 
 
 

4. Другий шанс

Знаєте, що поганого у другому шансі, який ми даємо оточуючим? Те, що зрештою він виявляється двадцять другим! Ми витрачаємо час, сили та нерви на людей, які спочатку не заслуговували на другий шанс, і даємо їм все нові й нові можливості продовжувати зловживати нашою довірою. Цих проблем можна уникнути, просто задумавшись на самому початку про доцільність надання цього другого шансу.

 

5. Спонтанні покупки

Усвідомлене споживання - це не просто модна блогерська фішка: воно звільнить ваш будинок від мотлоху, подарує вам більше простору, збереже гроші врешті-решт. Здійснюючи чергову покупку, задумайтеся, навіщо вам ця річ, чи принесе вона користь, чи довго даруватиме радість, чи варто своєї ціни. Бездумний шопінг — це те, чого варто позбутися в новому році.

6. Поради

Давати поради — згубна справа, тому що людина, яка просить поради, і так чудово знає, як діятиме далі. Але якщо його дії призведуть до плачевного результату, то винним зроблять порадника.

І ще один момент. Кожному з нас, напевно, зустрічалися люди, які роздають поради праворуч і ліворуч, хоча їх про це ніхто не просить. Такі поради зазвичай марні і тільки викликають роздратування, тому в цьому році ми відмовимося від ввічливого вислуховування неввічливих порадників.

7. Відносини, які не приносять радості

Колись такі відносини все одно доведеться завершити, і не факт, що це відбудеться саме так, як зручно особисто вам. Зробіть це зараз. Зробіть це так, як буде менш травматичним для вас. Зробіть це своїм вибором. Не дайте стосункам, які не приносять вам радості, забрати ще один рік.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив