Ракетний удар по Чернігову: фото з постраждалого району

19.04.2024 в 12:00

Через ворожий обстріл, який росіяни завдали 17 квітня по Чернігову, в районі прильоту, за попередніми даними пошкоджень зазнали 16 будинків. Переважно повилітали вікна.

Нагадаємо, внаслідок російського ракетного удару загинуло 14 людей, травмовано 61 особу, з них троє дітей. Також є інформація про 6 зниклих безвісти людей.

Ракетний удар по Чернігову: фото з постраждалого районуРакетний удар по Чернігову: фото з постраждалого районуРакетний удар по Чернігову: фото з постраждалого районуРакетний удар по Чернігову: фото з постраждалого районуРакетний удар по Чернігову: фото з постраждалого районуРакетний удар по Чернігову: фото з постраждалого районуРакетний удар по Чернігову: фото з постраждалого районуРакетний удар по Чернігову: фото з постраждалого районуРакетний удар по Чернігову: фото з постраждалого районуРакетний удар по Чернігову: фото з постраждалого районуРакетний удар по Чернігову: фото з постраждалого районуРакетний удар по Чернігову: фото з постраждалого районуРакетний удар по Чернігову: фото з постраждалого районуРакетний удар по Чернігову: фото з постраждалого районуРакетний удар по Чернігову: фото з постраждалого району

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив