Принц Гаррі заявив, що його змусили залишити Британію

Востаннє Гаррі був у країні у вересні, коли приїхав до Лондона, щоб виступити на церемонії нагородження WellChild, і відвідати могилу своєї бабусі, королеви Єлизавети, в каплиці Святого Георгія у Віндзорському замку.

Принц Гаррі заявив, що його змусили залишити Британію

Принц Гаррі стверджує, що вони з Меган Маркл були "змушені" відійти від виконання королівських обов'язків і виїхати до США. Про це повідомляє Daily Mail.

 
 
 

Насправді ж молодший син короля Чарльза ІІІ бажає, щоби для його дітей, Арчі та Лілібет його батьківщина теж була домом.

Таке твердження було зроблено у формі свідчень герцога Сассекського, які він зачитав перед суддею. Відомо, що Гаррі подає до суду на Міністерство внутрішніх справ через рішення, прийняте у 2020 році, зняти з нього охорону, що фінансується державою.

"З великим сумом для нас обох ми з дружиною були змушені відійти від цієї ролі і покинути країну в 2020 році. Великобританія - мій дім. Великобританія займає центральне місце в спадщині моїх дітей і є місцем, де я хочу, щоб вони відчували себе як вдома, так само, як і там, де вони живуть в даний момент в Сполучених Штатах. Я не можу наражати свою дружину на таку небезпеку, і, враховуючи мій життєвий досвід, я не хочу без потреби наражати на небезпеку і себе", - сказав він.

Верховний суд розглядає матеріали справи та незабаром винесе рішення.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив