Простий засіб, що прискорює метаболізм

12.04.2024 в 11:33

Про користь вживання склянки води натщесерце для метаболізму, стану шкіри і волосся розповіли німецькі вчені. За їх словами, в учасників дослідження метаболізм прискорився на 20%.

Фахівці на базі одного з університетів спостерігали за добровольцями, які щодня випивали склянку чистої води на порожній шлунок. Учасники експерименту помітили поліпшення в обміні речовин. Також у них пропали висипання на шкірі, покращився колір обличчя, шкіра стала більш гладкою, а волосся — більш здоровим.

Холодна вода на порожній шлунок може стати хорошою профілактикою ожиріння, відзначають вчені.

Проведені дослідження дозволяють стверджувати, що вживання склянки води вранці натщесерце — простий і дієвий спосіб поліпшити стан організму.

 

Дієтологи рекомендують випивати склянку води відразу після пробудження. Для більшості це абсолютно нешкідливо і надає тільки позитивний вплив. Однак людям з гіпертонією, схильністю до сильних набряків і сечокам’яною хворобою варто бути обережними і стежити за самопочуттям.

Відзначимо, що холодна, тепла і відносно гаряча вода впливає на організм по-різному. Так, холодна вода (15-20 градусів) подразнює слизову шлунка і спонукає організм виробляти енергію. Це допомагає підбадьоритися, відчути прилив сил.

Вода кімнатної температури (20-27 градусів) стимулює роботу шлунково-кишкового тракту і сприяє нормалізації травлення. Дуже тепла вода (35-40 градусів) розчиняє слиз, сприяє омолодженню і очищенню організму, стимулює метаболізм.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив