Проросла всередині: пенсіонерка через гінекологічну проблему засунула у вагіну картоплю і забула про неї

17.04.2024 в 03:35

Овоч проріс усередині жінки.

Проросла всередині: пенсіонерка через гінекологічну проблему засунула у вагіну картоплю і забула про неї

Колишня медсестра урологічного відділення спантеличила історією, як одна з її пацієнток виростила "справжній жіночий сад" після того, як засунула у вагіну картоплю і забула про неї.

Мелісса, яка публікує відео в TikTok під ім'ям користувача @rockmelissa, стверджує, що лікувала пенсіонерку, яка мала проблеми з сечовипусканням.

Потім вона виявила листя у вагіні. Коли вона запитала про це, то дізналася, що у 90-річної жінки раніше було випадіння матки, і вона вставляла туди картоплю, щоб запобігти цьому.

Згодом вона забула про овоч і він почав укорінюватися всередині неї, через що вона не могла належним чином випорожнити сечовий міхур.

У відео, яке набрало понад 750 000 вподобань, ексмедсестра пояснила: "Її сечовий міхур був настільки переповнений, і це було так незручно. Мені було так її шкода. Отже, ми зв'язалися з лікарем і отримали вказівку зробити сканування сечового міхура. Сюрприз, сюрприз. Її сечовий міхур повністю наповнений".

" data-video-id="7247688976855829806">

Медики вирішили ввести катетер Фолея, щоб випорожнити сечовий міхур, але коли Мелісса підійшла, щоб вставити його, вона побачила листя, яке росло з її "жіночого саду".

"У неї був справжній жіночий садок. Там росло листя", — додала Мелісса.

Потім вона розпитала пацієнтку про загадкову знахідку, на що жінка пояснила, що "мабуть, забула вийняти картоплю".

На щастя, їм вдалося видалити її, що "вирішило проблему, і вона знову змогла мочитися", хоча їй все ж таки довелося лікуватися від інфекції сечовивідних шляхів.

Користувачі TikTok досі дивуються, чому жінка вирішила вчинити саме так. Однак одна жінка сказала, що її бабуся робила так само: "Це реальна річ. У моєї двоюрідної бабусі було випадання матки, і вона зробила це, тому що їй було соромно".

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив