Поліція США відкрила справу щодо смерті Меттью Перрі

На момент смерті актор приймав кетамін від депресії та тривоги під наглядом лікаря. Востаннє йому виписували препарат за півтора тижні до смерті.

Поліція США відкрила справу щодо смерті Меттью Перрі

Поліція Лос-Анджелеса відкрила кримінальне розслідування за фактом смерті актора Метью Перрі. Про це повідомляє TMZ.

 

Зокрема, правоохоронці намагаються знайти людину, яка дала акторові кетамін, від якого він помер. Служба поштової інспекції США запропонувала поліції використати функцію відстежування посилок.

Розслідування смерті зірки Друзів триває вже майже півроку. Поліція почала працювати після того, як токсикологічний звіт показав, що актор помер від гострого впливу кетаміну.

Хоча в документі зазначалося, що Метью проходив терапію кетаміном для лікування психічних розладів більше тижня перед смертю, судмедексперт визначив, що доза препарату в його організмі на момент смерті була вищою, ніж передбачалося лікуванням. Це викликало питання, чи не отримав він його з іншого немедичного джерела.

Близькі друзі актора в один голос запевняли, що напередодні Меттью був у гарному настрої, тверезий і навіть планував заснувати фонд, щоб допомагати людям із проблемами залежності.

Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів