Переможці Євробачення 2006 року закликають допомагати тваринам з України

24.02.2024 в 22:23

Lordi виграли пісенний конкурс Євробачення 2006 року, набравши 292 бали. Це була перша перемога Фінляндії на Євробаченні.

Переможці Євробачення 2006 року закликають допомагати тваринам з України

Гурт Lordi, який виграв пісенний конкурс Євробачення 2006 року від Фінляндії, закликав світ допомогти українським тваринам. Про це повідомляє зоозахисна організація UAnimals.

 
 
 

Зокрема, фронтмен хард-рок-колективу записав відеозвернення, в якому заявив, що учасники гурту підтримують нашу країну у війні з Росією. Однак від нападу країни-агресора страждають не лише люди, а й чотирилапі друзі.

"Україна зараз бореться за свою свободу і ми підтримуємо цю прекрасну країну! Люди - не єдині, хто зазнає страждань. Потерпають також і безневинні тварини. Наші друзі з UAnimals роблять надзвичайно важливі справи, допомагаючи тваринам і рятуючи їх під час війни", - сказав фінський музикант Томі Путаансуу.

Він також закликає долучатися до збору коштів UAnimals на розбудову притулку "Пегас". Там планують побудувати госпіталь для лікування коней, які постраждали під час повномасштабної війни.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив