Пенсіонер встановив новий рекорд Гіннеса, відвідавши 120 пабів за один день

22.04.2024 в 15:32
Пенсіонер встановив новий рекорд Гіннеса, відвідавши 120 пабів за один день
  

69-річний Девід Кларксон встановив новий рекорд, відвідавши 120 пабів за 24 години. Цей британець, який довгий час проживає в Австралії, зумів перевершити попередній рекорд марафонів, який становив 99 відвідувань і належав Гаррі Кооросу та Джейку Лойтертону, також з Австралії.

 

Рекордна спроба відбулася в Сіднеї, де Кларксон, на пенсії бухгалтер, використав свої навички планування та аналізу даних для створення оптимального маршруту через паби міста. За його словами, ретельне вивчення ліцензій на алкоголь та використання електронних карт Google Maps допомогли йому максимально ефективно використовувати кожну годину спроби.

Для забезпечення відповідності спроби вимогам Книги рекордів Гіннеса, Кларксон оточив себе групою друзів, які служили свідками в кожному з пабів. Вони відігравали ключову роль у підтримці ведення точного обліку відвідувань, а персонал пабів забезпечував необхідні підписи в журналі спроби. Рекордна подорож завершилася на наступний день, коли останнім пунктом став паб “Sussex Garden Bar”, розташований за кілька кварталів від початкової точки. Завершивши своє випробування, Кларксон нарешті дозволив собі розслабитись та насолоджуватись повною пінтою пива, заслуженою після втомливого, але плідного дня.
Джерело:  Новини Ю
Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив