Орландо Блум висловив рішучу підтримку Україні

27.02.2024 в 22:53

У березні минулого року артист відвідав дитячий центр "Спільно", який підтримує ЮНІСЕФ, а також побував у звільненому від окупантів Ірпені.

Орландо Блум висловив рішучу підтримку Україні

У другу річницю початку повномасштабної війни голлівудський актор Орландо Блум висловив свою підтримку народу України.

 
 

Зокрема, на своїй сторінці в Instagram актор нагадав, що в нашій країні досі триває війна і від неї страждають діти, у яких російська армія відібрала дитинство.

Він зазначив, що за останні два роки повітряна тривога в Україні тривали до п'яти тисяч годин. Саме стільки часу діти мали перебувати в укритті.

"За останні два роки діти в Україні були змушені до п'яти тисяч годин сидіти в укриттях під землею. Це еквівалентно майже семи місяцям. Минулого року, коли я відвідав Україну, я провів лише кілька годин у підземному сховищі. Проводити такі місяці для мене немислимо", - висловився він.

Крім того, Орландо Блум заявив, що майбутнє цілого покоління знаходиться під загрозою. Він закликав світ допомогти Україні зупинити це жахіття.

"Майбутнє цілого покоління під загрозою. Дітям потрібно, щоб цей жах закінчився. Дітям потрібен мир. Негайно!", - підсумував актор.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив