Олег Скрипка зізнався, чи готові його сини піти воювати

23.04.2024 в 18:06

Артист зазначив, що не може загадувати, чи візьмуть сини зброю до рук, додавши, що кожен має право самостійно вирішувати, йти воювати чи залишатися в тилу й приносити свою користь.

Олег Скрипка зізнався, чи готові його сини піти воювати

Український рок-музикант, лідер гурту ВВ Олег Скрипка розповів, чи готові його сини взяти до рук зброю і захищати нашу країну. 

 

За словами артиста, його 18-річний син Роман та 16-річний син Устим вже давно розмовляли з ним на цю тему, а саме на початку повномасштабного вторгнення. Тоді вони зрозуміли, що залишаться в Києві і допомагатимуть військовим. Зараз хлопці навчаються.

"У нас розмова була о 4:30 ранку 24 лютого 22-го року, чи їхати за кордон, чи не їхати. Ця розмова тривала 15 хвилин. Моя родина сказала: "Ми всі залишаємось в Києві і будемо тут". Ми з моїми синами волонтерили, робили блокпости, зараз мої хлопці навчаються, а як буде далі - побачимо", - сказав він у програмі У ліжку.

Олег Скрипка також зазначив, що кожна людина повинна мати право вирішувати, чи йти на війну, чи допомагати в інший спосіб.

"Я вважаю, незважаючи на те, які закони, кожна людина для себе вирішує, в нас демократичне суспільство. Наприклад, мій гітарист, він вирішив іти на фронт, на передок, він воює з самого першого дня і він не може концертувати, тому що він реально на лінії фронту. А якщо музикант вирішує волонтерити, їздити на передок і грати, наприклад, в лавах культурного десанту, я думаю, що це теж корисна річ", - зазначив музикант.

На думку Скрипки, у негативному ставленні до мобілізації серед певної частини суспільства винні ЗМІ.

"Мусить бути в гарному розумінні правильна пропаганда, патріотична пропаганда. І те, що наші ЗМІ в основному розганяють хейт, це зменшує зацікавленість людей воювати за нашу країну", - заявив він.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив