Олег Сенцов розповів, як реагує на "мирне життя" у тилу

29.11.2023 в 06:31

Кінодіяч наголосив, що українці не повинні забувати, завдяки кому вони живуть мирним життям у тилу.

Олег Сенцов розповів, як реагує на  мирне життя  у тилу

Режисер Олег Сенцов, який від початку повномасштабної війни служить у Збройних силах України, розповів, як він реагує на "мирне життя" в тилу. Про це він сказав під час телемарафону.

 

За його словами, коли він вперше повернувся із зони бойових дій, його дуже злив контраст. Однак зараз кіномитець вважає, що, незважаючи на війну, люди повинні продовжувати жити, але не забувати, завдяки кому це все можливо.

"Часто люди це запитують. Минулого року, коли я приїжджав з-під Бахмута, де були важкі бої, то враження було сильне таке. Контраст дійсно. Бачив спокійних людей, цілі домівки, авто, мало військових. Це так дратувало на підсвідомому рівні. Потім ти це приймаєш і розумієш, що ми ж там воюємо, щоб країна жила мирним життям. Зараз немає такого дратування. Цивільні люди живуть своїм життям, і ми за те, щоб воно тривало. Але важливо, щоб люди не забували, завдяки чому воно тут відбувається", - сказав він.

Водночас Олег Сенцов розповів про своє поранення, яке він отримав у бою з російськими окупантами під Авдіївкою. Він зазначив, що рани загоїлися і післязавтра він повертається на фронт.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив