Названо тривожні ознаки цукрового діабету другого типу

Названо тривожні ознаки цукрового діабету другого типу

Названо тривожні ознаки цукрового діабету другого типу

Важливо вчасно помітити захворювання.

 
 
diabet

Про те, якими бувають ознаки та симптоми цукрового діабету 2 типу, повідомляє  edinstvennaya.ua .

Зайва вага

Однією з головних ознак цукрового діабету – а найчастіше навіть його провокаторів – є активний набір надмірної ваги. При чому, пропорція тут пряма: що більше зайвих кілограм, то вище ризик захворіти на діабет. На щастя, схуднення та повернення у форму навпаки знижують цю ймовірність.

Часті позиви до туалету

Якщо організм людини виробляє дуже мало інсуліну (гормону, який транспортує клітини глюкози і таким чином забезпечує нас енергією), глюкоза починає накопичуватися в крові та переходить у сечу. Як результат – людина починає частіше ходити до туалету, а також постійно відчуває спрагу. Загалом варто запам'ятати, що часті сечовипускання та нездатність напитися – найпоширеніші симптоми цукрового діабету.

Зір став розмитим

Високий рівень цукру в крові створює умови для накопичення глюкози в кришталику ока. Тому людині стає важко фокусуватися і її зір падає.

Втрата ваги без причини

Як правило, таке явище - це симптом цукрового діабету 1 типу, але іноді подібне відбувається при діабеті 2 типу. Коли організм не виробляє інсулін, глюкоза, яку ми поглинаємо з їжі, не може використовуватися для виробництва енергії. Як результат, швидше спалюються жири, і людина стрімко втрачає вагу.

Навколо шиї з'являється «темне кільце»

Не найхарактерніша ознака цукрового діабету, проте часом трапляється. Зумовлений тим, що рецептори шкіри починають виробляти надто багато пігменту.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив