Названо способи запобігти утворенню тромбів

Названо способи запобігти утворенню тромбів

Названо способи запобігти утворенню тромбів

Надмірна вага – серйозний фактор ризику.

 
tromboz

Згустки крові є гелеподібні згустки крові. Потік крові або тромб може переміщатися по кровотоку, поки не застряє у вузькому проході, і іноді може становити небезпеку для життя, якщо не лікувати швидко.

Існує ряд факторів, які можуть збільшити ризик освіти і ви можете зробити певні кроки, щоб зменшити їх, якщо це так. До факторів ризику належать випадки, коли ви перебуваєте в лікарні або недавно виписалися з неї, особливо якщо ви не можете багато рухатися після операції.

Якщо ви піддаєтеся високому ризику утворення тромбів після перебування в лікарні, дотримуйтесь порад вашої бригади щодо запобігання утворенню тромбів.

«Це може включати носіння панчіх, що покращують кровообіг, або прийом ліків, що знижують ризик утворення тромбів», – йдеться у повідомленні NHS.

Інші фактори ризику включають надмірну вагу або використання комбінованих гормональних контрацептивів. Якщо ви вагітні або щойно народили дитину, ваш ризик також вищий.

Як запобігти утворенню тромбів

Не сидіть довгий час без руху, якщо ви можете уникнути цього. Якщо ви кілька днів сидите, постарайтеся не схрещувати ноги, оскільки це може заблокувати кровотік. Якщо ви не можете ходити, вам слід тренувати гомілки. Спробуйте піднімати та опускати п'яти, утримуючи пальці ніг на підлозі, а потім піднімати пальці ніг, упираючись п'ятами на підлогу.

Все, що перешкоджає нормальному перебігу або зсіданню крові, може викликати потік крові. Якщо ви схильні до підвищеного ризику, вам не слід вживати багато алкоголю, оскільки це може призвести до зневоднення та підвищення схильності до утворення тромбів.

Якщо ви курите, це також збільшує ризик. Куріння впливає на згортання та кровообіг, що може збільшити ризик. Іноді потік крові у вені може виникнути без очевидного основного фактора ризику.

Ознаки тромбозу глибоких вен можуть включати набряк ураженої ноги або біль, який часто починається в ітрі і може відчуватися як спазми або болючі відчуття.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив