Названо корисну альтернативу цукру в дитячому раціоні

Названо корисну альтернативу цукру в дитячому раціоні

Названо корисну альтернативу цукру в дитячому раціоні

Чим менше цукру в раціоні, тим краще.

 
 
alternativa saharu

В даний час існує 6 штучних підсолоджувачів, схвалених Управлінням з контролю за продуктами та ліками (FDA). До них відносяться: аспартам, адванта, ацесульфам-калій, сахарин, сукралоза та неот. Також дозволено для обмеженого використання натуральний підсолоджувач – стевія, яка виготовлена ​​з екстрактів надзвичайно солодкої рослини S. Rebaudiana (Bertoni), повідомляє   24 Канал .

До кожного підсолоджувача FDA встановлює прийнятну добову норму споживання. Саме вона є тією кількістю підсолоджувача, який вважається безпечним для споживання на день (розраховується у міліграмах на кілограм маси тіла).

Інше занепокоєння викликає те, що штучно підсолоджені продукти можуть просто замінити поживніші продукти в раціоні дитини. Наприклад, замість того щоб споживати цукор у вигляді фруктів (які містять клітковину, вітаміни та мінерали), діти пробують солодощі або продукти із замінників цукру, в яких немає поживної цінності.

Щоб задовольнити солодку потяг дітей – підсолоджуйте простий йогурт ягодами і додайте подрібнені фрукти в каші. Але! Якщо дитина з'їсть штучно підсолоджену їжу, вам не варто хвилюватися.

Лікарі забороняють споживання цукру та солі дітям не тільки через їхню надмірну шкоду, але й для того, щоб допомогти дітям сформувати правильні харчові звички та розвинути смакові рецептори, внаслідок чого в них виробиться любов до дійсно корисних продуктів, які мають природну поживність.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив