Наталі Портман вперше прокоментувала своє розлучення з чоловіком

Наталі Портман і Бенджамін Мільп'єр були одружені 11 років. За цей час у них народилося двоє дітей - сина Алефа і доньку Амалію.

Наталі Портман вперше прокоментувала своє розлучення з чоловіком

Американська акторка Наталі Портман вперше прокоментувала новину про своє розлучення з чоловіком, танцюристом Бенжаміном Мільп'єром.

 

Зокрема, в інтерв'ю Vanity Fair актриса підтвердила, що розірвала стосунки з коханим, який зрадив їй з 25-річною екологічною активісткою Каміллою Етьєн. При цьому вона дала зрозуміти, що не планує афішувати подробиці розлучення, зазначивши, що виступає проти надмірної уваги до свого особистого життя.

"Це жахливо, і в мене немає бажання підігрівати до цього інтерес", - різко відповіла артистка.

Портман також розповіла про те, як вона оберігала своє приватне життя з самого початку своєї кар'єри.

"Я дуже рано стала захищати особисте життя. Коли я починала, я вибрала інше ім'я, і це був доволі цікавий спосіб поділу особистостей. Я б засмутилася, якби хто-небудь у школі назвав мене Наталі Портман. Я подумала: якщо ви мене знаєте, то знаєте мене як Наталі Гершлаг у школі. Це було свого роду роздвоєння ідентичності, яке я намагалася трохи більше інтегрувати, коли подорослішала. Мені здавалося, що я не визнаю, що вони обидві були частиною мене, що немає "справжньої" мене і тієї, що "прикидається" мною. Якимось чином перетин усього цього є частиною мене. Коли в мене з’явилися діти і сім'я, я почала розуміти, що, можливо, марно думати, що є дві мене. Адже я публічна людина", - заявила зірка екрану.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив