На Закарпатті селяни повстали проти встановлення мобільної вежі: мовляв, "провокує рак"

01.03.2024 в 23:26

У Тячівській райраді висловили підтримку мешканцям у їхній абсолютно невіглаській позиції, замість того, щоб провести просвітницьку роботу.

На Закарпатті селяни повстали проти встановлення мобільної вежі: мовляв, "провокує рак"

Жителі гірського села Мала Уголька на Закарпатті виступають проти встановлення мобільної вежі на їхній території.

Про це передає Тячівська районна рада.

Місцеві селяни зібрали майже півсотню підписів і направили колективне звернення до райради, в якому просять не встановлювати "вишку" біля їхніх осель.

Люди переконані, що тут планується нова мережа 5G, яка нібито "провокує онкологічні та інші небезпечні смертельні захворювання".

"Де немає зв'язку, там хай кладуть", "Який турист прийде відпочивати під таку вишку?", зазначають місцеві і додають, що не хочуть жити поруч з таким "монстром".

Складається враження, що публікація Тачівської райради написана так, аби висловити підтримку мешканцям у їхній абсолютно невіглаській позиції. Зокрема, у публікації згадується, що 5G "за деякими висновками медиків світу провокує онкологічні та інші небезпечні смертельні захворювання". Про які саме досліддення йде мова, не уточнюється.

Крім того, райрада звернулася з проханням до керівництва громади та депутатів Углянської сільської ради "дослухатись до думки громадськості та діяти в інтересах територіальної громади, тобто людей".

Зауважимо, що фахового наукового підтвердження про шкоду 5G для здоров'я людини досі немає.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив