На Місяці хочуть побудувати залізницю, яка з'єднуватиме різні бази на природному супутнику Землі

23.04.2024 в 14:00
 
На Місяці хочуть побудувати залізницю, яка з'єднуватиме різні бази на природному супутнику Землі
 
На Місяці планують побудувати залізницю. Джерело: Зображення, згенероване за допомогою ШІ
 

На поверхні Місяця може з’явитися залізнична система. Вона буде з'єднувати місячні бази й слугуватиме для перевезення людей, запасів та ресурсів.

Американське оборонне агентство DARPA допоможе фінансувати новаторський проєкт, який був започаткований компанією Northrop Grumman минулого року. Цей проєкт має на меті розвиток "місячної економіки", і він набирає обертів зі зростанням глобального інтересу до експедицій на Місяць.

Планується, що інфраструктура місячних залізниць дозволить перевозити людей, матеріали та ресурси, необхідні для комерційних підприємств, які створять на Місяці.

Після того, як компанія Northrop Grumman була вибрана для дослідження можливостей місячної архітектури LunA-10, тепер вона активно працюватиме над створенням прототипу місячної залізниці.

"Фірма також вивчатиме різні способи будівництва, експлуатації та ремонту мережі поїздів на Місяці, що, ймовірно, включатиме розробку роботів, здатних виконувати ключові завдання. Менеджер програми DARPA Майкл Наяк заявив, що найближчим десятиліттям у місячній економіці відбудеться "велике зрушення парадигми", – зазначає The Independent.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив