MamaRika поскаржилася на серйозні сварки з чоловіком через ревнощі

20.04.2024 в 01:22

Зараз закохані намагаються зробити все можливе, щоб подолати кризу. Подружжя веде постійні діалоги один з одним і відвідує психолога.

MamaRika поскаржилася на серйозні сварки з чоловіком через ревнощі

Українська співачка MamaRika поскаржилася на сварки з чоловіком, коміком Сергієм Середою, які виникають через ревнощі.

 
 

За словами артистки, ревнощі з боку чоловіка почали виникати через те, що вона останнім часом почала більше часу приділяти собі і може зустрічатися з друзями.

"У нього є ревнощі. Ще це додає олії у вогонь. Я трохи змінила прошивку, я зараз вперше за два з половиною роки згадала, хто я є. В мене відновилася сексуальна енергія. Останні півроку я активно собою займаюся. Десь є якісь ревнощі: "А що ти? Де ти? А чого ти?". Якогось особистого простору хочеться, а в нас зараз ще й у цьому проблеми. Я десь можу зависнути, а він: "А де ти?", - розповіла співачка на подкасті Чат Дівчат від Люкс ФМ.

MamaRika поділилася, що раніше в їхніх стосунках взагалі не було місця для ревнощів, адже між ними була довіра. Проте з роками їхні кордони дещо розмилися.

"У нас це почуття раніше не існувало в наших стосунках. Ми настільки довіряли, що не було навіть місця ревнощам. Тепер, коли я знову відновила себе, я знов віднайшла себе і даю собі можливість бути тою Настею, якою я була до дитини, він забув, що я такою можу бути", - підсумувала співачка.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив