Лілія Подкопаєва висловилася про куму Ані Лорак

11.04.2024 в 23:19

Від початку повномасштабного вторгнення вони не спілкуються, оскільки Ані Лорак підтримала війну, розв'язану Росією.

Лілія Подкопаєва висловилася про куму Ані Лорак

Українська гімнастка Лілія Подкопаєва розповіла про співачку, куму Ані Лорак. 

За словами спортсменки, після повномасштабного російського вторгнення їхнє спілкування звелося до нуля. Лілія дуже шкодує, що хрещена її старшої доньки Кароліни зробила такий вибір.

"Втрата близької людини, подруги - це певного роду трагедія. Але найбільшою трагедією вважаю те, як українка Кароліна Куєк повела себе по відношенню до Батьківщини - до країни, де вона народилася і зростала. Зараз вона знайшла для себе нову батьківщину та нове коло спілкування. Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну наше спілкування припинилося, і мені дуже прикро, що вона зробила саме такий вибір", - сказала вона в інтерв'ю OBOZ.UA.

Подкопаєва також зазначила, що в її родині не говорять про Ані Лорак, оскільки це болюча тема. Крім того, її син Вадим також втратив хрещеного батька. Він перестав виходити на зв'язок ще до початку війни.

"Кароліна не запитує мене, тому що розуміє - це болісна тема, вона якось делікатно це обходить. Хочу сказати, що і у Вадима хрещений живе в Москві, дуже давно не виходить на зв'язок, ще до повномасштабного вторгнення. Можливо, діти між собою щось обговорювали, але мене вони не запитують", - поділилася гімнастка.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив