Лікар озвучив доведені причини виникнення раку в 95% випадків

18.04.2024 в 16:00
 
Лікар озвучив доведені причини виникнення раку в 95% випадків

Лікар дав поради, як харчуватися і вести повсякденне життя, щоб запобігти виникненню раку. Він озвучив доведені причини виникнення злоякісних пухлин в 95% випадків.

 

Вчені давно досліджують онкологічні захворювання і вже знають про них дуже багато. Визначено ряд факторів, які впливають на клітинні мутації. Якщо слідувати рекомендаціям фахівців, можна істотно скоротити ризики виникнення раку, а також не допустити появи інших небезпечних хвороб, в тому числі і хронічних.

В першу чергу лікар розповів про процеси, що передують появі злоякісних пухлин. Нові утворення з’являються після тривалого запального процесу. Щоб не допустити їх появи, потрібно своєчасно проходити обстеження у лікарів. Він підкреслив, в 95% випадків саме передракові захворювання є причиною розвитку більш складних недуг. Клітини нашаровуються один на одного, внаслідок чого відбувається збій, а це призводить до негативних наслідків.

 

Рекомендує лікар-онколог правильно харчуватися. Доведено, продукти, що пройшли обробку, наприклад ковбаса, копченості і червоне м’ясо, провокують при переробці їх шлунком виділення вторинної жовчної кислоти. Вона впливає на товсту кишку і запускає знову ж запальні процеси.

Спеціаліст зазначає, не потрібно, якщо немає бажання, повністю відмовлятися від такої їжі, але вона не повинна бути основою раціону. Шашлик і хорошу ковбасу можна їсти пару раз на місяць, а в інший час слід віддавати перевагу фруктам з овочами і м’яса птиці. Позитивно на самопочуття впливають і фізичні навантаження.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив