Курьез дня: нардеп Тищенко во время визита на Франковщине думал, что он на Закарпатье. ВИДЕО

02.04.2021 в 12:52

Народний депутат Микола Тищенко вночі намагався зірвати підрахунок голосів на засіданні виборчої комісії на Франківщині.

Про це повідомляє громадська організація “ЧЕСНО”. За їх словами, Микола Тищенко став очільником так званої десантної групи, яку відправили для зриву підрахунку голосів.

 
"Те, що він робив вночі на засіданні виборчої комісії, заслуговує окремої уваги журналістів і суспільства. Спершу, нардеп не знав, де опинився – Прикарпаття плутав із Закарпаттям".

Потім політик вирішив, що він має право: вимагати журналістські посвідчення, вилучати їх, перевіряти на справжність, вимагати паспорти, проводити обшук людей з метою пошуку зброї.

"Може #СлугиНароду прийняли новий закон, який розширив повноваження народних депутатів?"

Тищенко кричав, що він – народний депутат. Звинувачував Шевченка в сепаратизмі, вимагав вибачень і встати перед ним на коліна. До речі, Шевченка вирішили вилучити з дільниці, хоча він не реагував на провокації Тищенка, які ймовірно, були розраховані на те, щоб вивести кандидата з себе і його таки вилучили, повідомляє "Перший".

Між тим, вже 1 квітня депутати "Слуги народу", а також кандидат від партії Василь Вірастюк прибули у приміщення окружної виборчої комісії № 87, що у Надвірній на Франківщині. Нардеп Микола Тищенко переконував присутніх членів ОВК, що нардепи вимагатимуть чесного і прозорого перерахунку голосів. Натомість, регіональний координатор Громадянської мережі ОПОРА Іван Маруняк каже, що у переліку тих, хто може перебувати на засіданні виборчих комісій, народних депутатів без запрошення не може бути. Про це повідомило "Суспільне Карпати".

Комментарии (2)
Маска
02.04.2021 в 15:44 | UA
Дурачок он и в Ив. Франковске дурачок.
ВИТАЛИЙ
02.04.2021 в 19:52 | UA
Мозгов и совести нету, а гонору хоть отбавляй.
Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив