Король Чарльз ІІІ висловив підтримку народу України

27.02.2024 в 19:54

Монарх також показав фото, на якому він з дружиною Каміллою ставили свічки в Українському Католицькому Соборі в Лондоні у 2022 році. Та зустріч с Зеленським в Букінгемському палаці у 2023 році.

Король Чарльз ІІІ висловив підтримку народу України

Король Великої Британії Чарльз III висловився з приводу другої річниці повномасштабного російського вторгнення. Відповідну заяву він зробив в Instagram.

 
  

Зокрема, монарх зазначив, що, незважаючи на біль і завдані втрати, сила і героїзм українського народу продовжує надихати весь світ, зокрема і його. Це він відчув під час зустрічі з Володимиром Зеленським, його дружиною та військовими, які проходять навчання у Сполученому Королівстві.

"Рішучість і сила українського народу продовжує надихати, оскільки неспровокований напад на його землю, його життя та засоби існування вступає в третій, трагічний, рік. Незважаючи на заподіяні їм величезні труднощі та біль, українці продовжують демонструвати героїзм, з яким їх так тісно асоціює світ. Їхня справжня доблесть, попри невимовну агресію. Я відчув це особисто на багатьох зустрічах, які в мене були з українцями з початку війни, від президента Зеленського та пані Зеленської до новобранців, які тренуються тут, у Сполученому Королівстві", - зазначив суверен.

Чарльз ІІІ також додав, що йому приємно, що Велика Британія та її союзники продовжують підтримувати нашу країну в цей складний час.

"Моє серце з усіма постраждалими, коли я згадую про них у своїх думках і молитвах", - закінчив своє звернення король.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив