Колишня дівчина Меттью Перрі припустила причину смерті актора

Знаменитість знайшли мертвим в джакузі у його будинку поблизу Лос-Анджелеса 28 жовтня 2023 року.

Колишня дівчина Меттью Перрі припустила причину смерті актора

Колишня дівчина актора Меттью Перрі впевнена, що він не міг втопитися в джакузі. На її думку, у нього стався рецидив, про що вона розповіла в інтерв'ю The Sun. 

Незважаючи на те, що поліція не знайшла в будинку зірки Друзів ніяких наркотиків, жінка стверджує, що артист був параноїком і завжди позбавлявся від наркотиків, а при необхідності купував нові.

"Я не вірю, що він просто потонув у своєму джакузі. Я знаю Меттью і знаю, що він би просто так не потонув. Я думаю, що він міг приймати таблетки протягом тижня, що передував цьому. Вони сказали, що рецептурних знеболювальних на місці не було, і це мене не дивує, тому що він не залишав ліків валятися. Він був параноїком і викидав їх всі, тому не було жодних доказів", - сказала вона.

Кайті також долала, що помітила тривожні ознаки того, що з Метью було не все гаразд за кілька днів до його смерті.

Актор, який прославився роллю Чендлера Бінга в популярному американському комедійному серіалі, писав набагато більше, ніж зазвичай, у соціальних мережах, що, за її словами, було не в його характері. Його останній пост, за п'ять днів до смерті, де він в джакузі був підписаний "Меттмен". Саме так себе називав актор, коли вживав наркотики.

"Меттман з'являвся, коли він був нетверезий і почувався переможеним. Я була поруч, коли він кайфував, і говорила йому, що, можливо, варто припинити вживати, він казав: "Ні, я Меттман", - розповіла акторка.

Також Едвардс пригадала, що Меттью Перрі купався в басейні або джакузі, коли був під наркотиками.

"Він мав справу з водою, коли вживав наркотики. Він завжди хотів бути в басейні або джакузі", - пригадала вона.

Варто зауважити, що 47-річна Кайті зустрічалася із зіркою Друзів у 2006 році, а також працювала його асистентом у 2011 році і залишалася з ним близькою.

Колишня дівчина Меттью Перрі припустила причину смерті актора
 instagram.com/mattyperry4
Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив