Ключ до довголіття: вчені назвали оптимальну тривалість тренування

Ключ до довголіття: вчені назвали оптимальну тривалість тренування

Використовувати переваги регулярних фізичних вправ може бути набагато простіше, ніж думають багато хто. Дослідження, опубліковане в журналі Circulation американської серцевої асоціації, показало, що короткі вправи тривалістю всього 12 хвилин можуть додати кілька років до життя і знизити ризик серцевих захворювань і діабету.

Вчені з Массачусетської лікарні Гарварду проаналізували рівні сотень різних метаболітів у 411 чоловіків і жінок середнього віку до і після фізичної активності.

Вони виявили, що після вправ кількість DMGV, біомаркера, пов’язаного з підвищеним ризиком діабету та жирової хвороби печінки, знизилася на 18%.

Крім того, рівень глутамату, який пов’язаний з серцевими захворюваннями, діабетом і ранньою смертністю, впав на 29%. Таким чином, 12 хвилин активності можуть допомогти запобігти смертельним захворюванням і продовжити життя.

Ключ до довголіття: вчені назвали оптимальну тривалість тренування

“Ми починаємо краще розуміти Молекулярні основи того, як вправи впливають на організм, і використовувати ці знання для розуміння архітектури метаболізму, пов’язаної з патернами реакції на вправи”, – пояснив один з авторів дослідження Раві Шах.

“Цей підхід потенційно може бути націлений на людей, які страждають через високий тиск і мають інші фактори метаболічного ризику, і дозволить направити їх на більш здорову траєкторію життя”, – додав він

Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів