Головні трансфери команд з Dota 2 після The Interntaional 2023

01.12.2023 в 14:20

Традиційно після закінчення головного турніру року з кіберспортивної дисципліни Dota 2 команди розпочинають процедуру змін власного складу. Особливо це стосується тих колективів, які показали невдалі результати. Для покращення гри та майбутніх виступів на турнірах команди намагаються знайти слушних гравців, пропонуючи їм кращі умови. Скоро розпочнеться старт нового сезону, а тому потрібно якнайшвидше знайти нових учасників, сформувати склад та почати підготовку. Хто зробить це найшвидше та якісніше може гарантувати собі гарні результати на початку року. Шанувальники Dota 2 можуть дивитись матчі та робити прогнози на сайті ggbet Україна. Поєднуйте перегляд улюбленої кіберспортивної дисципліни з непоганим заробітком.

Natus Vincere

Варто розпочати з української організації Natus Vincere. До складу колективу входять Shigetsu, Mellojul, Nefrit, Daze, Malady. Під час міжсезоння команда позбавилась Danial, який відверто не тягнув рівень інших гравців. На його місце взяли Daze, який був членом юнацької команди Natus Vincere. Окрім цього, до колективу приєднався головний лідер Team Sexy — Nefrit, який показував гарний рівень та цілком заслужено приєднався до відомої організації. Наразі результати невтішні, проте у гравців є багато часу для того, щоб зігратися та показати свій максимум. Можливо, колектив зможе поборотися за звання однієї з найкращих команд регіону.

Liquid

Одним з найкращих трансферів можна вважати підписання гравця під нікнеймом 33 у команду Liquid. Наразі склад колективу виглядає наступним чином: Micke, Nisha, 33, Boxi, Insania. Ця зміна у складі досить сильно вплине на майбутню гру та результати колективу. Новий гравець розуміється на тому, як створити нову та робочу тактику. У минулому сезоні Liquid мали досить багато індивідуально сильних гравців, проте які не могли побудувати таку систему, яка б дійсно шокувала суперників. З підписанням 33 Liquid тепер буде здатна до цікавих, а головне дієвих експериментів. Колектив знайшов найкращий варіант для заміни свого капітана.

Team Secret

Варто згадати команду вже добре відомого українським шанувальникам естонця Puppey. В минулому член вітчизняної організації Natus Vincere багато років тому створив власну команду та намагається перемогти на The International. Декілька разів він зупинявся в одному кроці від тріумфу, проте ніяк не щастило. Цього року колектив взагалі не потрапив до фінальної стадії, що стало справжнім шоком. Стало зрозуміло, що потрібні термінові зміни. Новий склад виглядає наступним чином: Crystallis, MidOne, Boom, Yamich, Puppey. Для знавців Dota 2 одразу постало багато питань, особливо стосовно обрання MidOne, який провалив останній сезон. На папері цей склад можна назвати найслабшим за всю історію організації. Колектив вже встиг провалити відбір на ESL One Kuala Lumpur 2023, проте ще є багато часу на поліпшення гри та потрапляння на наступний The International.

Invictus Gaming

Команда з Китаю провела один з найкращих трансферних вікон серед усіх колективів. Клубу вдалося сформувати наступний склад: Monet, NothingToSay, JT-, Boboka, xNova, який виглядає досить сильним. Присутність одразу декількох легендарних гравців робить IG найсильнішою командою Азії. Колись цей колектив перемагав на The Interntational та викликав справжній страх у своїх суперників. З новим складом їм цілком під силу повернути ці часи та відновити славетне ім'я Invictus Gaming.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив