Експерт: три помилки під час сніданку псують здоров’я та фігуру

Дуже багато людей роблять під час сніданку ці три помилки, псуючи своє здоров’я і фігуру, констатує австралійська експертка в питаннях харчування Сьюзі Баррелл.

Сніданок починається занадто пізно. За словами Баррелл, для підтримки стрункої фігури корисніше снідати рано – це краще, якщо мати на увазі активність метаболізму. Експертка заявила, що період з дев’ятої до десятої ранку є не найбільш підходящим часом для першого прийому їжі за день.

Недооцінюється калорійність кави. Барелл каже, що найчастіше люди вважають за краще пити не каву, а кавові напої – наприклад, латте макіато або капучіно. Але такі напої, що складаються з різних компонентів, включаючи молоко, вершки, цукор або інші варіанти підсолоджувачів, містять досить багато калорій. “Чесний” кава з перемелених зерен і води може діяти як активатор обміну речовин, але зазначені види пиття на його основі даними якістю точно не володіють – навпаки, захопленість ними сприяє набору ваги.

Організм не отримує достатньо білка. Сьюзі Баррелл рекомендує їсти вранці продукти, що містять білок. Страви з високим вмістом вуглеводів, такі як тости або мюслі-пластівці, не наситять організм до обіду – вони сприяють коливанням рівня цукру в крові, через які виникає сильний голод, підвищений апетит.

“Переконайтеся, що на сніданок ви з’їдаєте не менше двадцяти грамів білка. Хорошим вибором будуть, наприклад, два яйця, грецький йогурт або протеїновий коктейль”, – дала пораду експертка з харчування.

Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів