Дружина встановила в машині чоловіка проєкцію свого обличчя, щоб він "ніколи не зраджував" – відео

Він показав, який це має вигляд.

Дружина встановила в машині чоловіка проєкцію свого обличчя, щоб він "ніколи не зраджував" – відео

Жінка встановила проєкцію свого обличчя на пасажирські двері автомобіля чоловіка, нібито щоб не дати йому можливість зрадити.

Музикант Дерек Морріс, який публікує відео в TikTok під ніком @derekmorrismusic, поділився роликом, в якому стверджує, що його дружина проводить занадто багато часу на Amazon.

41-річний чоловік зі США показав, як відчиняє пасажирські двері своєї білої автівки і виявляє, що обличчя його дружини проєктується на землю.

Його дружина встановила під дверима спеціальний світлодіодний проєктор для автомобільних дверей і помістила на нього своє обличчя. Її очі широко розплющені, а ніздрі роздуті – імовірно, щоб показати будь-кому, хто незаконно перебував у машині, хто тут головний.

" data-video-id="7329340514346585374">

"Неймовірно", – додав чоловік у підписі до кліпу, який набрав понад 10,9 млн переглядів.

Втім, думки глядачів TikTok щодо витівки розділилися: деякі заявили, що парі треба розлучитися, якщо вона така "невпевнена у собі".

У відповідь Дерек написав хейтерам у коментарях: "Послухайте. Я закохався в цю жінку, коли вперше побачив її, коли навчався у восьмому класі. Мені зараз 41 рік. Ми абсолютно закохані. Жінка моєї мрії, величезне благословення від Бога, і ось ми тут".

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив