Дочка Бреда Пітта та Анджеліни Джолі розповіла, чого хоче на своє 18-річчя

20.04.2024 в 18:35

Наступного тижня Шайло Джолі-Пітт виповнюється 18 років, тому вона закликає своїх батьків до примирення.

Дочка Бреда Пітта та Анджеліни Джолі розповіла, чого хоче на своє 18-річчя

Дочка Бреда Пітта і Анджеліни Джолі Шайло закликала батьків помиритися з нагоди свого 18-річчя. Про це повідомляє Life&Style.

 
 

Зокрема, 27 квітня Шайло Джолі-Пітт стане повнолітньою і замість подарунка вона просить своїх зіркових батьків нарешті покласти край запеклій і нескінченній війні за розподіл майна після розлучення.

"Раніше Шайло мовчала про це, але тепер вона займає певну позицію і каже їм обом, що їм потрібно розібратися у своїх стосунках та подорослішати", - зізнався інсайдер.

За інформацією видання, спадкоємиця артистів втомилася від постійних розборок між батьками, за якими їй доводиться спостерігати.

"Шайло набридли їхні сварки, і вона вимагає, щоб вони знайшли спосіб ладити або принаймні були ввічливі один з одним. Вона благає їх зробити це заради неї", - повідомив інсайдер. 

За його словами, раніше Шайло мовчала про це. Але зараз, на відміну від своїх братів і сестер, вона займає активну позицію.

Варто зазначити, що стосунки Анджеліни Джолі та Бреда Пітта останні кілька років були напруженими. Колишнє подружжя досі перебуває в судовому процесі через майно та опіку над дітьми.

 
Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив