Через гроші. У Полякової був конфлікт з Винником

01.03.2024 в 18:50

Зірки планували дуетний кліп на пісню Довгоноге щастя ще до початку війни. Однак співак покинув Україну і Полякова самотужки вирішувала фінансові проблеми, пов'язані із запланованою спільною роботою.

Через гроші. У Полякової був конфлікт з Винником

Українська співачка Ольга Полякова розповіла про конфлікт з колегою Олегом Винником. Вона заявила, що зникнення виконавця вилилося для неї у фінансові неприємності. Про це Полякова розповіла Times of Ukraine.

 

За словами зірки, вони планували дуетний кліп на пісню Довгоноге щастя ще до початку війни. Полякова проспонсорувала промо реліз. Однак незадовго до початку виступів Винник виїхав з України до Німеччини. Так, артистці самій довелося залагоджувати фінансові питання зі спонсорами та рекламодавцями. Як вона стверджує, йдеться про суму в €150 тисяч.

"Перед війною ми зробили дуже-дуже круте відео, на яке нам під рекламу дуже велика компанія виділила кошти. І ми зняли дуже дороге красиве відео. І коли це все сталося, і потрібно було якось переробляти це все - Олег зник. І я сама за ці кошти вже два роки розбираюся з тією компанією. Тому тобі, Олеже, я б руки не подала", - сказала Полякова.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив