Бородата жінка припинила голитися попри хейт: "Погляди огидні, але чоловік кохає мене" (фото)

18.04.2024 в 18:52

Раніше вона зазнавала знущань через свою густу бороду, але тепер навчилася не лише приймати себе, а й любити.

Бородата жінка припинила голитися попри хейт: "Погляди огидні, але чоловік кохає мене" (фото)

Жінка, яка втомилася від стандартів краси, повністю прийняла своє волосся на обличчі, але все ще отримує дивні погляди від незнайомців.

Про це пише Mirror.

 

26-річна Саво Мгінкі протягом 10 років соромилася свого обличчя, але після того, як прийняла бакенбарди, бороду і вуса, вона навчилася його любити – так само, як і її чоловік.

Вона пояснила: "Мій чоловік насправді сказав мені відпустити волосся на обличчі, бо не бачить у цьому нічого дивного чи смішного. На ранніх стадіях нашого шлюбу, коли нам доводилося виходити на обід чи вечерю, він не міг мене здивувати, бо знав, що якщо я не зголю бороду в цей день, то ми обов'язково візьмемо їжу на винос. Але він був прихильником того, щоб я любила і приймала себе такою, якою я є".

Саво Мгінкі / Фото: instagram.com/colourful_saved_makoti

Люди можуть витріщатися на неї і залишати неприємні коментарі, але з чоловіком, який є фанатом її волохатого вигляду, Саво почувається абсолютно нормальною. Вона сказала: "Я настільки звикла до того, що люди говорять так багато негативних коментарів, що коли я з ним, я почуваюся нормально. Він, чесно кажучи, не почувається ніяк інакше".

Саво Мгінкі / Фото: instagram.com/colourful_saved_makoti

Але не всі сприймають це однаково. "Люди завжди дивуються моєму вибору відрощувати волосся/не голитися, деякі добрі і роблять мені компліменти про те, яка я красива і унікальна, а деякі просто говорять огидні коментарі", - каже Саво, додаючи: "Вони точно багато витріщаються!".

Саво Мгінкі / Фото: instagram.com/colourful_saved_makoti

Саво з Йоганнесбурга, Південна Африка, вперше почала помічати темне волосся збоку свого обличчя, коли їй було лише 16 років.

"Це було дуже помітно, тому що у мене трохи світлий колір обличчя", - пояснила Саво. "У 18 років у мене почали рости бакенбарди, вуса і борода. У 21 рік у мене була повноцінна борода – не дуже довга, але це було волосся по всьому обличчю. Якщо мені потрібно було вийти на вулицю в певний день і я хотіла мати суперчисте підборіддя, я наносила крем для гоління".

Саво Мгінкі / Фото: instagram.com/colourful_saved_makoti

Однак її шкіра дуже чутлива, і гоління спричиняло подразнення, тому вона вирішила дозволити волоссю на обличчі рости: "Тому зараз я просто підстригаю бакенбарди. Я не голю їх, я люблю їх".

Тепер вона сповнена рішучості допомогти іншим жінкам подолати стигму, пов'язану з волоссям на обличчі.

"У дитинстві з мене трохи знущалися, але не однолітки, а дорослі, і це мене дуже дивувало, адже саме вони повинні були мене захищати. Тож коли я нарешті прийняла себе, я пообіцяла собі, що буду виставляти напоказ свою унікальність і користуватися нею за кожної нагоди. Я просто обожнюю чути, як люди кажуть: "Ми ніколи не бачили такої людини, як ти". Це також дає мені можливість навчати людей. Ми всі різні, і ми повинні бути впевненими в тих, хто схожий на мене, запевняючи їх, що вони, безумовно, прекрасні".

Саво Мгінкі / Фото: instagram.com/colourful_saved_makoti
Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив